Obraz przestrzenny – oryginalna dekoracja wnętrz


Starannie wykonane obrazy przestrzenne to świetna propozycja dla osób, które chcą podkreślić niepowtarzalny charakter wnętrza w nowoczesnym stylu. Właściwie dopasowany obraz wyśmienicie dopełni przestrzeń, sprawiając, że w pomieszczeniu będzie można poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Tego typu dekoracje dodają przestrzeniom elegancji i przykuwają uwagę, stając się głównym punktem wystroju wnętrza.

Nowoczesne obrazy przestrzenne osadzone są na czarnym płótnie oraz oprawione w solidne ramy – czarne i srebrne. Dzięki temu stanowią niezwykle elegancki oraz stylowy element dekoracyjny. Obrazy przestrzenne doskonale prezentować się będą we wnętrzach domów i mieszkań takich jak sypialnia czy salon, jak również w kawiarniach, restauracjach czy hotelach.

Każdy obraz przestrzenny z naszej propozycji to nowoczesna dekoracja wykonana ręcznie. Inspiracją dla tworzących je artystów były przyroda – także ta w skali makro. Fantazyjne formy prezentowane na obrazach, niewątpliwie przykują uwagę każdego.