Dostosuj listę:

Cena
  • od do

Wyjątkowe lustra w srebrnej ramie

Lustro stanowi szczególny element dekoracyjno-funkcjonalny,  dzięki któremu w każdym domu stworzyć można wyjątkowy charakter oraz styl. W zależności od gustów mieszkańców, mogą one przyjąć formę klasyczną – stylową, jak i nowoczesną. Prezentowana poniżej oferta zawiera artykuły odpowiednie dla wielu estetyk. Pragniemy bowiem, by niezależnie od indywidualnych oczekiwań, każdy Klient znalazł u nas produkt w pełni odpowiadający jego oczekiwaniom. Uniwersalna kolorystyka oferowanych luster sprawia, że pasować będą do każdego typu wnętrza – salonu, przedpokoju czy sypialni.

Lustra w srebrnej ramie – czy to w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym, znakomicie komponować się będą z każdą ścianą. Nadają się do montowania w pozycji pionowej oraz poziomej.

Proponujemy między innymi tafle okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe. Rama może być ażurowana – wykonana ręcznie bądź też stworzona z fazowanych kwadracików. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi propozycjami – wybór jest naprawdę imponujący!