Informacje o firmie

Evolution Home jest producentem oświetlenia, bezpośrednim importerem mebli, obrazów przestrzennych oraz szeroko pojętych dodatków dekoracyjnych

Firma Evolution Home powstała jako naturalne następstwo wielkiej pasji, zainteresowań i pracy właściciela. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej i oświetleniowej stworzył firmę Evolution Home. Do swojego Zespołu dobrał ludzi, dla których ma znaczenie rzetelnie wykonana praca i... wyczucie smaku!


Razem dążymy do tego, aby oferowane przez Nas artykuły były zawsze najwyższej jakości. Zależy nam na perfekcyjnym wykończeniu i zachwycającym designie. To dlatego nasze produkty są wyjątkowe i inspirują do tworzenia coraz to nowszych, modniejszych i zarazem coraz bardziej wyszukanych aranżacji.

Naszym klientom proponujemy niebanalne oświetlenie dekoracyjne naszej marki Cosmo Light, obrazy przestrzenne, nowoczesne i klasyczne lustra, innowacyjne donice dekoracyjne. Doradzamy w doborze oświetlenia (zarówno pod względem funkcjonalności, jak i stylizacji), podejmowaniu decyzji w sprawach aranżacji wnętrz i doboru dodatków. Jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Nasza marka oświetlenia COSMO Light to przede wszystkim odpowiedź na szybko rosnącą świadomość estetyczną klientów. Oferujemy niezwykłe lampy nadające wnętrzom zupełnie nowego wymiaru. Kolekcje zróżnicowanych, ale i spójnych ze sobą opraw tworzy doświadczony zespół projektantów i dekoratorów wnętrz, a nad ich jakością pieczę trzymają wykwalifikowani kontrolerzy.

Ta platforma to oficjalny internetowy punkt sprzedaży produktów Cosmo Light

 

stoisko evolution home na home decor 2016
Stoisko Evolution Home na targach Home Decor w Poznaniu, marzec 2017

stoisko evolution home na home decor 2016
Stoisko Evolution Home na targach Home Decor w Poznaniu, marzec 2016

Jako bezpośredni importer obrazów przestrzennych i luster dobieramy do swojej oferty wyłącznie produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się innowacyjnością i designem na miarę XXI wieku!

Stoisko Evolution Home na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie, wrzesień 2015

Obrazy przestrzenne to świetna propozycja dla osób, które chcą podkreślić niepowtarzalny charakter wnętrza w nowoczesnym stylu. Każdy obraz przestrzenny z naszej propozycji to dekoracja wykonana ręcznie na wyłączne zamówienie Evolution Home. Wszystkie obrazy cechuje niebanalny projekt i staranne wykonanie. Stanowią niezwykły element dekoracyjny, dodający przestrzeniom stylowej elegancji.


Stoisko Evolution Home na targach Invest Hotel w Poznaniu, wrzesień 2015

Nowoczesne lustra z naszej oferty podkreślają designerski charakter wnętrza - przypadną więc do gustu miłośnikom najświeższych tendencji. Klasyczne natomiast, spodobają się zwolennikom tradycyjnych rozwiązań, bo przełamują typowy wygląd pomieszczenia. Oryginalne lustra od Evolution Home są nie tylko przedmiotem codziennego użytku, lecz same w sobie stanowią wyszukaną dekorację!

Stoisko Evolution Home
Stoisko Evolution Home na targach Home Decor w Poznaniu, luty 2015

Donice z nowej kolekcji zaprojektowane zostały tak, że tworzą niespotykaną dotąd jakość estetyki w stylu EKO. Zapewniają to zastosowana hydroponika oraz wykorzystane wyjątkowe, ekologiczne materiały. Donice dekoracyjne od Evolution Home gwarantują ekologiczny alternatywny sposób uprawy roślin, a przy tym design odzwierciedlający najnowsze tendencje!

Życzymy udanych zakupów,

Zespół Evolution Home

Siedziba Evolution Home