cze
03

Baza modeli 3D dla architektów

Potrzebujesz modeli 3D do wizualizacji? Jesteś architektem? Udostępniamy bazę swoich produktów za darmo!

Strefa Architekta

Współpraca z architektami jest dla nas bardzo ważna, dlatego postawiliśmy na ułatwienie Waszej pracy i udostępniliśmy biblioteki naszych modeli 3D wykorzystania w wizualizacjach.

Tworząc wnętrze, nie możemy zapomnieć o jego fundamentalnym wypełniaczu – czyli oświetleniu. Ciężko wyobrazić sobie, jak dany produkt będzie wyglądał w konkretnym miejscu, jakie będzie sprawiał wrażenie oraz czy będzie tworzył odpowiednią atmosferę. Już teraz każdy kto tworzy wizualizacje wnętrz może skorzystać z naszych modeli, których baza jest sukcesywnie powiększana.

Aktualna lista produktów, które mają gotowe swoje wirtualne odpowiedniki dostępna jest w filtrowaniu produktów. Wystarczy zaznaczyć checkbox „Modele 3D” i pokażą się wszystkie lampy, meble lub dekoracje z dostępnym modelem 3D.

Jak pobrać model?

  • Zarejestruj się na stronie wypełniając formularz rejestracyjny https://www.evolutionhome.pl/rejestracja
  • Otwórz stronę produktu który ma dostępny model.
  • Różne formaty dostępne są pod danymi technicznymi lampy, wystarczy pobrać odpowiedni.
  • Zaimportuj model do swojego programu 3D.

Modele udostępniamy w formatach: max lub 3ds, dwg, obj, fbx, oraz skp.

Lista aktualnych bibliotek dla poszczególnych kategorii

Jeśli potrzebujesz modele 3D lampy lub innego naszego produktu, którego jeszcze nie mamy na stronie, prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: https://www.evolutionhome.pl/o-nas/kontakt
Postaramy się jak najszybciej dostarczyć informację o dostępności danego modelu 3D lampy lub mebla lub przyspieszyć nad nim prace.

W celu realizacji zamówienia na produkty z projektu prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami lub z nami w celu wskazania najdogodniejszego rozwiązania. Równocześnie przypominamy, że w przypadku dużych, niestandardowych realizacji, możemy dostosować nasz produkt do oczekiwań architekta lub inwestora.

Zachęcamy do korzystania z bibliotek i mamy nadzieję, że nasze produkty będą inspirować Was przy tworzeniu projektów wnętrz!