mar
01

Home Decor 2016

JUŻ 8-GO MARCA STARTUJE JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ BLOKÓW IMPREZ BRANŻY WYPOSAŻENIA I DESIGNU WNĘTRZ!

JUŻ 8-GO MARCA STARTUJE JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ BLOKÓW IMPREZ BRANŻY WYPOSAŻENIA I DESIGNU WNĘTRZ!

Organizowane w Poznaniu targi wnętrzarskie HOME DECOR, MEBLE POLSKA oraz Arena DESIGN bezsprzecznie stanowią jedno z największych wydarzeń branżowych. Są prezentacją nowości, przeglądem ofert, zapowiedzią nadchodzących trendów oraz źródłem inspiracji. Wystawcami będą czołowe firmy rynku wnętrzarskiego. Ekspozycje (uwaga: w kilku pawilonach wystawienniczych!) przedstawiać będą kolekcje dekoracji, tekstyliów, ceramiki, szkła oraz oświetlenia, ofertę producentów mebli oraz projekty światowej klasy designerów. Wszystkie przedstawiane produkty cieszą się szczególnym powodzeniem, stanowią zajawkę tego, co będziemy już wkrótce podziwiać w europejskich domach.

Poznańskie targi wyposażenia wnętrz z pewnością, jak co roku przyciągną tysiące właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, kupców meblowych, projektantów, architektów i designerów. Ta edycja odbędzie się w dniach 8.03 – 11.03. Równolegle odbędą się targi: HOME DECOR 2016, Meble Polska oraz Arena Design – przedsięwzięcie dedykowane wzornictwu przemysłowemu.

Nowością, której nie możesz będzie Prestige Zone. W tym miejscu pojawią się produkty o doskonałym designie, wykonane z najlepszych materiałów. Nasze lampy Cosmo Light i innowacyjne donice dekoracyjne zostały wyróżnione i znalazły się w Strefie Marek Premium. Sprawdź to osobiście - Prestige Zone znajduje się w łączniku hal 5 i 5A. Tuż obok znajdzie się przestrzeń Bloggers’ Zone, gdzie blogerki-wnętrzarki zaaranżują specjalnie utworzoną przestrzeń, na kształt mieszkania 2016 roku!

Firma Evolution Home wystąpi w roli wystawcy na targach Home Decor. W naszej głównej lokalizacji [stoisko nr 92], zaprezentujemy wszystkie produkty z oferty Evolution Home. Będzie je można dokładnie obejrzeć, dopytać o szczegóły oferty, warunki współpracy i …spotkać się z Nami;)

Pokażemy się też na MEBLE POLSKA – podczas całego czasu trwania targów nasze lampy Cosmo Light i obrazy przestrzenne będą elementami aranżacji dekoracyjnej dla Mebli Bydgoskich.


HOME DECOR 2016, 8 do 11 marca 2016 roku

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Lokalizacja: PAWILON 5, NR STOISKA: 92